Kurumsal Biz Kimiz

ÜSKÜDAR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ

1st Image

KURUCUMUZ :Murat METE
1996 Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bolümü Öğretmenlik ve Basketbol Antrenörlük Bölümü mezunudur.1998 Yılında Üsküdar Batı Kolejinde Spor okulu ve alt yapı çalışmalarına başlamış ve günümüze kadar taşımıştır.Murat METE 19 yıldır Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmakta ve halen Capitol İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır..
 

TARİHÇEMİZ.
Üsküdar Basketbol Spor Kulübü Murat METE ve Aziz METE tarafından 2008 yılında kurulmuştur.Üsküdar Batı Koleji-Üsküdar Burhan Felek Spor Kulübü çalışmalarından sonra ÜSKÜDAR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ olarak basketbol camiasındaki yerini almıştır.Türk gençliğine Basketbolu sevdirmeği ve öğretmeği amaçlayan Üsküdar Basketbol Spor Kulübü Üsküdarda hizmet vermeğe devam etmektedir..
 

VİZYONUMUZ.
Ben Sporcunun Zeki,Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklısını Severim
……..
Bizler Mustafa Kemal in bu sözünü benimseriz.Vizyonumuz zihinsel ve bedenen güçlü,sağlıklı,kültürlü,ahlaklı,kendine güvenen bireyler yetiştirmektir..
 

MİSYONUMUZ.
Gençlerimizi özellikle kötü alışkanlıklardan uzak tutup,spora yönlendirmek,iyi birer TÜRK Vatandaşı olmalarını sağlamak,toplum ve çevre bilincine sahip nesiller yetiştirmektir..